About Us

„Heavy Water” – polska premiera

  • 22 maja, 2019

Heavy Water – premiera europejska w 12 kinach sieci Multikino już 4 czerwca 2019!

„Heavy Water” to film Michaela Oblowitza wyprodukowany przez Red Bull Media House i All Edge Entertainment, który przedstawia życie i sportowy dorobek Nathana Fletchera, członka tzw. królewskiej rodziny surfingowej i jednej z ważniejszych postaci na w historii tej dyscypliny. Narratorami tej opowieści są członkowie jego rodziny na czele z jego dziadkiem jednym z pionierów surfowania i jego koledzy: legendy skateboardingu i surfingu. Heavy Water prezentuje przełomowe momenty w historii, które przekształciły surfing w sport jaki znamy dzisiaj. Jest to wyprawa w głąb surfingowej kultury, jej korzeni i głębokiej więzi pomiędzy surfingiem i skateboardingiem. To dzięki niej Nathan wykonał jako pierwszy na świecie „ACID BOMB DROP” na duże fale z helikoptera, ewolucję zapożyczoną ze skateboardingu.

Premierowe pokazy filmu „Heavy Water” odbędą się 4 czerwca 2019 o 20:00 w 12 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań Stary Browar, Rumia, Słupsk, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze

Bilety:
Normalny – 30 zł / Ulgowy – 28 zł
Bilety już w sprzedaży na www.multikino.pl oraz w kasach kin.
Dołącz do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/335877663778111/

Heavy Water
4 czerwca 2019, 20:00
Kraj: USA (2019)
Wersja: angielski, Polskie napisy
Czas trwania: 79 min.
Dystrybutor: 9th Plan, Woodpecker Motion Pictures
Producent: RED BULL MEDIA HOUSE i ALL EDGE ENTERTAINMENT
Partnerzy pokazów: Vans Polska
Reżyseria: Michael Oblowitz
Zdjęcia: Brian Bielmann , Brendon O’Neal , Michael Oblowitz , Daniel Russo, Carter Slade
Muzyka: Peter DiStefano , Paul Fuller
Montaż: Carter Slade
Występują: Nathan Fletcher, Makua Rothman, Herbie Fletcher, LeRoy Dennis, Peter Cole , Darrick Doerner , Christian Fletcher , Hank Foto , Tenne Froiseth , Danny Fuller , Fred Hemmings , Daniel Russo , Grant Washburn.