About Us

O’Neill Cold Water Jam vol. 3

  • 10 kwietnia, 2019

Serdecznie wszystkich zapraszamy na trzecią edycję zimowych zawodów surfingowych – O’Neill Cold Water Jam vol. 3 ! Zawody odbędą się na prognozę. Czekamy na odpowiednie warunki i ogłosimy oficjalną datę zawodów z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Miejsce: Półwysep Helski lub rejon Zatoki Gdańskiej, określone w dniu ogłoszenia daty imprezy.
Termin: Zawody na prognozę. Okno imprezy od połowy kwietnia do końca czerwca.

W przypadku braku odpowiedniej prognozy w tym terminie, postaramy się rozegrać zawody w terminie późniejszym, zachowując cold water’owy charakter imprezy.

Nagrody:

Za miejsca na podium do wygrania będą pianki oraz akcesoria od głównego sponsora imprezy – firmy O’neill Wetsuits Poland oraz zniżki na ubezpieczenia i gadgety od ERGO. Dodatkowo przewidywane są nagrody od partnerów imprezy – deski od Carver Surfskate Poland, zestaw SurfEars od KiteOffer.com, upominki od UNDA oraz akcesoria surfingowe od FCS Polska.

Zgłoszenia:

Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich zapalonych i nie bojących się zimnej wody surferów !

Przewidywana maksymalna długość deski 7’6’’ (zawody skierowane są do osób pływających na krótszych deskach,
chcemy uniknąć sytuacji gdzie w jednym heacie będą startować surferzy na longbordzie i na shortboardzie i zachować tym samym sprawiedliwe kryteria sędziowania). Rejestrację zawodników otworzymy w dniu ogłoszenia daty imprezy. Ilość zawodników ograniczona do 20 mężczyzn i 12 kobiet. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/286582945612970/