About Us

  • 07 lipca, 2015

Już 25 lipca kolejna edycja FEMI PLEASURE SURF FESTIVAL oraz MISTRZOSTW POLSKI W SURFINGU KOBIET (GIRLS POLISH SURF CHAMPS). Szykujcie się na nie lada atrakcję, czyli na najgorętszą imprezę sezonu!!!

image

Festiwal został podzielony na Femi Pleasure GIRLS POLISH SURF CHAMPS czyli Mistrzostwa Polski Kobiet w Surfingu. Każda dziewczyna pływająca na surfingu może wziąć w nich udział, a naprawdę warto, bo pula nagród w tym roku wynosi ponad 10000zł! Zawody odbędą się „na prognozę”, co oznacza, że do rywalizacji dojdzie między 10 a 25 lipca, w najlepszym oknie pogodowym, natomiast Femi Pleasure SURF FESTIVAL odbędzie się 25 lipca, to impreza na plaży oraz after party w restauracji i na placu głównym kempingu Chałupy IV – Solar.

Tego dnia każdy będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach surfingowych. Swoich sił będzie można także spróbować na deskach: SUP, skimboard, bodyboard i trickboard. Ponadto tego dnia odbędą się:

-wykłady prowadzone przez najlepszych polskich surferów
-pokazy freestyle’u najlepszych zawodników wind surfingowych
-pokazy na profesjonalnym torze do skimboardu najlepszych zawodników i możliwość popływania dla każdego pod okiem instruktorów.
Przybyli goście będą także mogli skorzystać ze:
-strefy malucha dla dzieci, nad którymi opiekę roztoczą profesjonalni animatorzy
-strefy gastronomicznej
-strefy chilloutowej
-zagrać we frisby, bulle, piłkę i inne gry i zabawy plażowe
-wziąć udział we wspólnym treningu z Kasią Wolską (dziewczyńskie poranki)

Ukoronowaniem dnia będzie dekoracja medalowa zawodniczek biorących udział w Femi Pleasure GIRLS POLISH SURF CHAMPS oraz wręczenie Pucharu najlepszej zawodniczce sezonu 2015. Imprezę na plaży poprowadzi CNE (Wielkie Joł) a za oprawę muzyczną będzie odpowiadał Dj. Boogie.

Dzienne aktywności to nie wszystko. Zawodniczki oraz przybyli goście będą mogli poszaleć podczas nocy zakupów z wyjątkowymi promocjami w sklepie Femi Pleasure. O godzinie 21:00 w naszym kinie letnim na kempingu Chałupy IV – Solar, odbędą się pokazy najnowszych filmów surfingowych. Po projekcji filmów rozpocznie się after party w restauracji oraz na placu głównym kempingu Solar, które potrwa do rana. O oprawę muzyczną imprezy zadba Dj. Boogie i CNE (Wielkie Joł).
Sprawdzajcie na bieżąco co jeszcze dla Was przygotowaliśmy w tym roku. Codziennie nowa porcja informacji!

Do zobaczenia na Femi Pleasure SURF FESTIVAL 2015.

https://www.facebook.com/events/490278617788793/