Pasek
SURFING — 16 września 2009

s1

Zapraszamy na kolejną edycję Surfround Camp France, który odbędzie się w dniach 26.09-03.10 2009 w Tarnos, kraju Basków i będzie zupełnie wyjątkowy. Poznacie na nim skuteczne, surfingowe techniki w najlepszych i najciekawszych miejscach Seignosse, Hossegor, Anglet, Tarnos,oraz Secret Spot (przez wielu jeszcze nigdy nie odwiedzany).



Przygotowany program szkolenia dla początkujących i zaawansowanych surferów pozwoli Wam na doskonalenie techniki, której prawidłowe opanowanie nie tylko ułatwia zmagania z falami, ale przede wszystkim daje więcej przyjemności. Nauczycie się nowych tricków i surfingu po nie załamanej fali.

Spośród wielu dodatkowych atrakcji, Surfround przygotował coś zupełnie niecodziennego – podczas wyjazdu zobaczycie na żywo zawody Quiksilver Pro France, w których startują największe sławy światowego surfingu (Kelly Slater, Mick Fanning, Jeremi Flores…).

Tutaj możecie obejrzeć galerię zdjęć z poprzednich wyjazdów, a my zdradzimy, że grupa już prawie w całości, zostały 4 ostatnie miejsca właśnie dla Was.

Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy.





Zobacz również

Podziel się

About Author